יועץ איטום מקצועי

יועץ איטום – מה זה בכלל?

יועץ איטום – זה ענין לחכמים שבינינו. לעיתים, כשהגג נוזל ויש צורך בפיתרון איטום מיידי, אנו פשוט פותחים את ספר הטלפונים או גוגל ותרים אחר בעל עסק זמין וזול שיסתום לנו את החור וייתן לנו מענה נקודתי לבעיה שלנו.

לפעמים, אולי אפילו לרוב, איטום כמו כל תיקון שנעשה בחופזה ובזול – מסתבר כיקר וכמעשה פזיז ולא משתלם בטווח הארוך. 

איטום מפוקח ושקול המתבצע באופן מחושב ומודרך, אחרי התייעצות מקצועית יכול למנוע נזקים רבים והוצאות רבות. ברוב המוחלט של המקרים, תיכנון נכון של עבודות האיטום יכול לחסוך כסף והוצאות חזוקה בטווח הארוך.

איטום זול ולא מתאים, שמתבצע בחופזה וללא התאמה לרוב של החומרים לתשתית אותה רוצים לאטום יכול להתגלות כאסון לטווח הארוך. במקרים רבים בהם אין תאימות בין האיטום המבוצע לזה שבאמת נחוץ ליקויים רבים צצים בהמשך. כגון: רטיבויות חוזרות ונשנות, נזילות, עובשים וחדירות מים העשויות להגיע עד לעמודי יסודות הקונסטרוקציה דבר שעלול לפגוע ביציבות המבנה.

יועץ איטום – מה תפקידו?

יועץ איטום מקצועי יודע לאתר באמצעות מכשור טכנולוגי מתאים, את המקומות בהם האיטום לקוי או לחלופין אינו קיים כלל. לאחר מכן, הוא שוקל את דרכי הפעולה המתאימות בהתאם לתשתית הקיימת ולחומרי האיטום שכבר נמצאים בשימוש. 

לאחרי שיש ליועץ האיטום את התמונה המלאה, הוא ייתן את המלצתו לדרכי הטיפול המתאימות ביותר למקרה הספציפי. יועץ איטום מוסמך ממליץ על שיטות איטום רלוונטיות וייעודיות תוך שמירה על שיטות וחומרי איטום תקניים בלבד באישור מכון התקנים הישראלי. כל זאת על מנת להבטיח שהאיטום ישמור על יכולת האיטום שלו תקינה ואפקטיבית לאורך זמן.

מתי נחוץ יועץ איטום?

ובכן, ללא יוצא מן הכלל, בכל פעם שרוצים לאטום מבנה רצוי להתייעץ עם יועץ איטום. עבודות איטום מתבצעות מדי תקופת זמן בכל סוג מבנה קיים הן בתוכו והן מחוצה לו. 

רצוי מאוד לפני ביצוע כל עבודת איטום ולו הקטנה ביותר, להיוועץ ביועץ איטום כדי להבטיח את שיטת האיטום המתאימה ביותר למקרה הספציפי. 

ייעוץ איכותי יכול למנוע נזקים אדירים בהמשך של חדירת מים מה שיכול לגרום בסופו של דבר לפגיעה בעמידות המבנה מפגעי מזג האוויר. 

עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בתחום, ידע רב ומכשור טכנולוגי מתקדם ביותר. איטום ברכה מעניקה שירותי ייעוץ וליווי מקצועי לכל פרויקט איטום.

צור קשר עוד היום וקבע פגישה עם יועץ איטום מקצועי מטעמנו !

הירשמו עכשיו
להנחה בלעדית

10% הנחה גורפת על כל עבודות האיטום ל 50 הנרשמים הראשונים! כל הקודם זוכה!